Spalovače lajcky

Máme od Vás spoustu dotazů jestli spalovače tuků fungují, kolik s nimi zhubnete, jestli musíte cvičit apod. Na internetu najdete mnoho článku, které Vám podrobně vysvětlí funkci kofeinu, synefrinu, L-carnitinu, chilli, extraktu ze zeleného čaje a několik dalších. Články jsou často složité a pro lajka nezajímavé, proto jsme se rozhodli Vám to sdělit co nejjednodušeji.

- Je důležité se u toho hýbat! Neznamená, že si dáte spalovač a automaticky půjdou kila dolů.

- Jsou spalovače, které fungují na principu, že Vaše tělo zahřejí a tím pádem se více potíte. Zkuste si dát kávu s chilli, bude to mít podobný efekt.

- Já osobně bych volil L-carnitin, který si tělo produkuje samo v malé míře, proto bych to podpořil doplňkem. 

Hlavní funkcí L-karnitinu je, že získává energii pro buněčné pochody, jednoduše řečeno, L-karnitin rozkládá tuky a získává energii pro práci srdečního a kosterního svalu (Steidl, Zbranková, 2000).

Myslíme si, že další věci rozepisovat je zbytečné. Zde máte naše doporučení a krátké vysvětlení, pokud budete chtít dále poradit napište nám, rádi odpovíme nebo vytvoříme další článek.

S pozdravem R&A 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.